Mahmut Sami Uluer Gençleri Ömer Baba İle Buluşturdu

Haberler
Bu haberi Facebook'ta paylaşın
Bu haberi Twitter'da paylaşın
Haber Tarihi : 25/03/2015

En Genç Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Mahmut Sami Uluer’ in dün akşamki misafiri Kurtlar Vadisi dizisindeki Ömer Baba karakterindeki Emin Olcay’ dı.
Nevşehir’deki bazı gençlik sivil toplum kuruluşlarının da bulunduğu sohbet ile gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Büyük ilgiyle seyredilen filmdeki oynadığı karakter ile toplum üzerinde önemli bir görevi olduğunu vurgulayan Emin Olcay, gençlerin sorusu üzerine canlandırdığı ‘Ömer Baba’ karakteri arasındaki farklar ve benzerliklere de değindi.
Olcay, “Ömer Baba gerçekten ulaşılması zor bir tip. Bizde o kadar sabır yok, bizde o kadar hoşgörü yok. Onun gibi olmaya çalışıyorum, diyelim. İnsanız, hatalarımız çok. O ne sabırdır? O ne insanlara saygıdır? O ne güzelliklerdir? Ağzından çıkan her kelimenin bambaşka bir değeri var.” dedi. Tasavvuf ile ilgilendiğini ve çok sevdiği bir konu olduğunun altını çizdi.
Gecenin geç saatlerine kadar süren sohbetin ardından Emin Olcay ile fotoğraf çekinen gençler, Nevşehir En Genç Milletvekili Aday Adayı Av. Mahmut Sami Uluer’ e bu güzel buluşma ve birliktelikten dolayı teşekkür etti.
Mahmut Sami Uluer ise bu güzel buluşmaların sürekli olacağını ifade etti.